O mnie

Witaj!


Nazywam się Gosia Majszyk i cieszę się, że u mnie jesteś :).

Kim jestem?


Obecne studentką dwóch kierunków. Nie jestem ani żoną, ani matką ale wszystko jeszcze przede mną :). Pochodzę z Elbląga, ale miłość i studia przyciągnęły mnie na Śląsk :). Od kilku lat moją największą pasją jest scrapbooking. Niewiele ponad 2 lata prowadziłam również bloga o tej tematyce. Jednak poczułam, że to mi nie wystarcza. Otworzyłam się na wiele różnych kierunków i interesuje mnie wiele rzeczy. Dlatego postanowiłam stworzyć całkiem nowe miejsce, dzięki któremu będę mogła dzielić się swoimi pasjami, inspirować Was, ale mam również nadzieje, że i Wy mnie zainspirujecie :).

O czym jest ten blog?


O wszystkim co mnie interesuje i inspiruje :). A interesuje mnie naprawdę wiele rzeczy :D. Ale nie będę Wam tutaj opowiadać o lepidopterologii, ale o tym co ma ścisły związek z kreatywną stroną życia. A zapewniam Was, że to wspaniały pomysł na upiększenie swojej codzienności :).

Znajdziecie więc u mnie treści związane ze scrapbookingiem, szeroko pojętym stylem czy designem, ale również dobrą książką i moimi wariacjami w kuchni :).

Mam nadzieje, że miło Wam się będzie "mnie" czytać i będziecie wracać po więcej.

Jeśli macie jakieś pytania, propozycje to piszcie do mnie na adres:

malgorzata.majszyk@gmail.com


Możesz mnie znaleźć także tutaj


Facebook