piątek, 20 czerwca 2014

Dream of..


Czy ktoś jeszcze o mnie pamięta ;)? Pytałyście mnie jakiś czas temu jakie mam plany na urlop.. Cel podróży został uwieczniony na małym blejtramie 18x13cm i codziennie mi o sobie przypomina :).

To oczywiście Paryż! Jakżeby inaczej ;)... Jak pewnie doskonale wiecie, motyw wieży Eiffel'a jest też jednym z moich ulubionych. Gdy zobaczyłam to zdjęcie, to jeszcze bardziej się w tym mieście zakochałam.. Podoba mi się ta jego romantyczna i tajemnicza strona. I te kolory.. Musiałam więc coś z tym zrobić :).


Czy moje marzenie w tym roku się spełni? Tego niestety jeszcze nie wiem. Nie chcemy wykupować żadnej wycieczki, a raczej pojechać na żywioł i poznać miasto z trochę innej perspektywy niż zwykły turysta. Jak w tym roku się uda, na pewno zdam Wam relacje ;)..

A ten rok jest dla mnie wyjątkowo intensywny.. Głównie przez pracę i uczelnie. Pracując na cały etat, studiując dwa kierunki dziennie, mam strasznie mało czasu dla siebie. Dlatego blogowanie było ostatnią rzeczą, o której myślałam. Teraz zakończyłam już jedną sesję, piszę nadal pracę magisterską, zaczęłam projekt inżynierski, a do tego szukam mieszkania, bo lada chwila muszę się przeprowadzić. Nie ma lekko ;)..

A o dniu wolnym, bez żadnych zmartwień to marzę bardziej jak o Paryżu ;)..

Pozdrawiam gorąco!

2 komentarze:

 1. Cieszę się, że się pojawiłaś :)
  Piękny jest ten blejtram! No to trzymam kciuki, żeby wyjazd przestał być tylko planem.
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. plan pierwszorzędny :D mam nadzieję, że Ci się uda :D
  a blejtram wspaniały ;) nie dziwię się, że oprawiłaś to zdjęcie, boskie jest :)
  i super, że wróciłaś :*

  OdpowiedzUsuń